דירה דיסקרטית באשקלון. אזור הצפון

דירה דיסקרטית באשקלון. אזור הצפון

מדובר בדירה דיסקרטית באשקלון. יש בו שני חדרי שינה וחדר רחצה אחד.

הוא ממוקם בקומה השנייה של בניין עם מעלית, ויש לו מרפסת המשקיפה לים.

דירה דיסקרטית באשקלון היא מקום שבו אפשר להרגיש בטוחים ומוגנים. זהו מקום מושלם למי שרוצה לשמור על פרטיותם ולא לחשוף את מיקומו.

הדירות באשקלון מצוידות בכל השירותים והמתקנים המודרניים הדרושים כדי לחיות בנוחות. ישנן אפשרויות רבות של דירות זמינות, אך חשוב לבחור את אחת המתאימה בהתאם לדרישות שלך.

זוהי דירה מרוהטת באשקלון, ישראל. יש בו שני חדרי שינה, חדר רחצה אחד וסלון. הדירה בקומה השנייה בבניין עם מעלית.

הדירה ממוקמת במרכז אשקלון, קרוב למרכזי קניות ופארקים. זה גם ליד החוף ובתי ספר.

דירה דיסקרטית באשקלון היא מקום בו ניתן לגור בעילום שם. זהו מקלט בטוח לאנשים שרוצים לברוח מעברם ולהתחיל מחדש.

הדירות אינן מתפרסמות באינטרנט והן אינן על המפה. הדרך היחידה למצוא אותם היא מפה לאוזן או דרך מכר. דיירי הדירות הללו הם בדרך כלל אנשים שסולקו מבתיהם בגלל אלימות במשפחה, התעללות בילדים או התמכרות לסמים. הם מגיעים לכאן בלי כלום מלבד הבגדים על הגב ותיק מלא בחפצים אישיים.

לתושבים ניתנת גישה לאבטחה 24 שעות ביממה, לשירותי ייעוץ ולתוכניות תמיכה חברתיות אחרות שעוזרות להם לעמוד שוב על הרגליים.

הדירות ממוקמות בבניין פרטי ומאובטח. הדיירים לא יצטרכו לדאוג לפרטיותם מכיוון שהם מכוסים במלואם במעקב במעגל סגור.

הדירות מתאימות לשהייה לטווח קצר ולטווח ארוך. הם מציעים מקום חניה חינם, שירותי כביסה וחדר כושר לשימוש הדיירים. יש גם בריכת שחייה להנאת הדיירים במהלך שהותם.

היא אופציה מצוינת לכל מי שמעדיף לשמור על פרטיות חייו הפרטיים. העיר אשקלון היא פרבר יוקרתי עם אוכלוסייה של למעלה מ-200,000 איש. הוא מציע את כל השירותים והנוחות של עיר גדולה ובמקביל מספק לתושבים את השקט והשלווה שהם צריכים כדי להתרחק מהכל. https://tessa-murphy.com/regions/Discreet-apartments-in-Ashkelon.php

אשקלון ממוקמת על חוף הים התיכון של ישראל, כ-34 מיילים דרומית לתל אביב וכ-9 מיילים צפונית לגבול רצועת עזה. היא ביתה של תחנת הכוח הגדולה בישראל, המספקת חשמל למרבית המדינה.