דירה דיסקרטית ברחובות. חלופה טובה למלון

דירה דיסקרטית ברחובות. חלופה טובה למלון

דירה דיסקרטית ברחובות היא אופציה טובה לאנשים שמחפשים פרטיות אך עדיין רוצים להיות קרובים לעיר.

דירה דיסקרטית ברחובות היא מקום מושלם לאנשים שצריכים להיות רחוקים מהבתים והמשפחות שלהם. זה מושלם למי שעובר גירושין או פרידה, או למי שצריך להסתתר מהחוק.

הדירות עוצבו תוך התחשבות בצרכי הדיירים. הם מציעים חללי מגורים איכותיים, נוחים ויוקרתיים, כך שתוכלו להרגיש בבית גם כשאתם רחוקים ממנו.

הדירה ממוקמת בבית פרטי בעיר רחובות. היא כוללת שני חדרי שינה והיא מרוהטת במלואה עם מטבח וסלון. לדירה יש גישה לכל השירותים, לרבות אינטרנט אלחוטי, טלוויזיה בכבלים ובריכה חיצונית.

רחובות היא עיר במחוז המרכז בישראל, מדרום לתל אביב. האוכלוסייה מנתה 129,000 תושבים נכון לשנת 2016. רחובות הוקמה בשנת 1890 על ידי בני היישוב הישן שנמלטו מיפו לאחר מגיפה בשנים 1887–1888 שקטלה תושבים רבים בה. ב-1906 היא הפכה לחלק מעיריית תל אביב החדשה אך נפרדה ממנה שוב ב-1909.

המילה דיסקרטי פירושה לא לשים לב או לראות. דירה דיסקרטית ברחובות היא דירה שמיועדת כך שלא יבחינו או יראו אותה.

דירה דיסקרטית ברחובות יכולה לשמש למטרות רבות. יש אנשים שמשתמשים בו כמקום לאחסון חפצי הערך ורכושם האחרים, בעוד שאחרים משתמשים בו כבית זמני כאשר הם צריכים להסתתר מהחוק או משותף מתעלל.

הדירה ממוקמת ביישוב סגור, עם אבטחה 24 שעות ובריכה משותפת ענקית.

הדירה רחוקה מההמולה של מרכז העיר, אך עדיין קרובה לכל השירותים שאתם צריכים.

דירה דיסקרטית ברחובות היא מקום בו תוכלו לקבל את הפרטיות שלכם וליהנות מחברת יקיריכם. סוג דירה זה מושלם עבור אלה הזקוקים להפסקה מההמולה של חיי העיר.

רחובות היא אחת הערים היפות בישראל, עם הרבה מקומות נהדרים לבקר בהם. מקום אחד כזה הוא הגן הלאומי גן השלושה, שיש בו שפע של עצים, מפלים ומסלולי טיול.

הדירה ממוקמת במיקום פרטי ודיסקרטי, קרוב למרכז העיר. הדירה נמצאת בקומה השנייה של בניין מגורים.

לדירה כניסה נפרדת, עם חניה זמינה. הוא כולל תקרות גבוהות, חלונות גדולים ורצפות עץ. יש שני חדרי שינה, חדר רחצה אחד ומטבח פתוח עם פינת אוכל.

זוהי

דירה דיסקרטית ברחובות

, ישראל. זה קרוב לתחנת הרכבת ולחוף הים. אתה יכול למצוא חניון בקרבת מקום.

דירה זו כוללת שני חדרי שינה, חדר רחצה אחד, סלון ומטבח פתוח עם כל השירותים.

כתבה זו עוסקת במתחם דירות חדש הנבנה ברחובות, ישראל. זה יהיה אחד הבניינים הראשונים בעיר שיהיו בו חניון תת קרקעי וגינה גדולה. הדירות מעוצבות להיות דיסקרטיות, עם תקרות גבוהות ואזורי מגורים מרווחים.

הפרויקט תוכנן על ידי האדריכל הנודע משה ספדי.