דירה דיסקרטית בבית שמש. תחליף טוב למלון

דירה דיסקרטית בבית שמש. תחליף טוב למלון

דירה זו ממוקמת בבית שמש ומציעה סביבה דיסקרטית לשהייה לטווח קצר. זה מתאים למי שרוצה להיות מחוץ לעיני הציבור.

הדירה כוללת סלון, חדר אוכל, מטבח וחדר שינה אחד. אתה יכול ליהנות מהזמן שלך בדירה זו עם כל השירותים שאתה צריך כדי להרגיש בבית.

בית שמש היא עיר במחוז המרכז בישראל, השוכנת כ-20 קילומטרים מזרחית לירושלים.

בית שמש היא יעד פופולרי עבור אנשים שרוצים לגור בעיירה קטנה עם כל השירותים שתמצאו בעיר גדולה. יש בו מרכזי קניות, בתי קולנוע ושפע של מסעדות לכל טעם.

יש לה גם אוניברסיטה משלה, אוניברסיטת בן גוריון שתפתח בקרוב את הקמפוס החדש שלה באזור התעשייה של בית שמש.

מאמר זה יספק לכם מידע על דירה דיסקרטית בבית שמש הניתנת להשכרה.

דירה זו ממוקמת קרוב למרכז בית שמש ויש לה כניסה פרטית. יש שני חדרי שינה, חדר רחצה אחד, סלון וחדר אוכל. המטבח מאובזר בכל מכשירי החשמל והכלים הדרושים. המחיר של דירה זו מתחיל ב-1,200$ לחודש והיא כוללת את כל השירותים (חשמל, מים וחימום).

הדירה ממוקמת בבניין פרטי עם מאבטח 24 שעות ביממה. הדירה מושלמת למי שמחפש מקום לינה דיסקרטי. זה מושלם גם למי שרוצה לשמור על מיקומו מוסתר מעיני הציבור.

דירה דיסקרטית בבית שמש היא פתרון מושלם לאנשים שרוצים לגור בה מבלי להתגלות. https://tessa-murphy.com/regions/Discreet-apartments-in-Beit-Shemesh.php

סוג דירה זה מושלם גם עבור אנשים שמחפשים מקום מסתור או מפלט מהעולם החיצון. הדירות ממוקמות לרוב בפאתי העיר, ולעיתים קשה למצוא אותן.

היא אופציה מצוינת למי שרוצה לגור בה מבלי להתגלות או להיראות בציבור. דירה מסוג זה מספקת מפלט מהעולם החיצון וקשה למצוא אותה, תלוי היכן היא ממוקמת.

הדירה היא יחידה בת 3 חדרי שינה ו-2 חדרי רחצה. חדר השינה הראשי כולל מיטת קינג סייז וחדר רחצה צמוד. שני חדרי השינה האחרים חולקים חדר רחצה אחד. יש סלון גדול עם אח ומטבח מלא עם מדיח כלים, תנור, מיקרוגל ומקרר.

דירה זו מושלמת למי שצריך לשמור על הפרטיות שלו בחיפוש אחר דירה בבית שמש.