דירה דיסקרטית ברחובות. החלק הצפוני של העיר

דירה דיסקרטית ברחובות. החלק הצפוני של העיר

הדירה ממוקמת בקומת קרקע בבניין מגורים ברחובות, ישראל. הדירה מרוהטת במלואה וכוללת סלון גדול, מטבחון, חדר רחצה ושני חדרי שינה.

דירה דיסקרטית זו מציעה לכם פרטיות מוחלטת תוך כדי קרבה לכל השירותים שיש לרחובות להציע לרבות קניונים, בתי ספר ואוניברסיטאות.

הדירה ממוקמת בבניין פרטי במיוחד, המציע סלון גדול ושטוף שמש. הדירה בקומת קרקע, עם כניסה פרטית וחניה.

דירה דיסקרטית זו ברחובות מציעה את כל הפרטיות שאתם צריכים. הוא ממוקם בבניין מאוד פרטי, עם סלון גדול ושטוף שמש. לדירה כניסה משלה וחניה בקומת הקרקע.

דירה דיסקרטית ברחובות היא מקום אידיאלי לאנשים שרוצים לחיות חיים צנועים. רחובות היא עיר קטנה עם אוכלוסייה של כ-44,000 נפש והיא העיר השלישית בגודלה בארץ.

הדירות ממוקמות בסמוך למרכז העיר, מה שאומר שניתן למצוא את דרכך בקלות מכל מקום. הדירות ממוקמות גם בסמוך לצירי תחבורה ציבורית והן בקרבת בתי ספר, קניונים וחנויות נוספות.

מדובר בדירה דיסקרטית ברחובות הממוקמת בקומה השנייה בבניין מגורים. בדירה שני חדרי שינה, סלון אחד וחדר רחצה אחד.

הסלון כולל ספת מיטה עבור שטח שינה נוסף. המטבח כולל את כל מכשירי החשמל והכלים הדרושים לבישול. ישנה מרפסת המשקיפה על העיר רחובות.

היא מקום אידיאלי לגור בו תוכלו ליהנות מהפרטיות שלכם ולזכות בהזדמנות להכיר אנשים חדשים.

דירה זו מושלמת למי שמחפש מקום לינה ברחובות. המיקום הוא בדיוק, לא רחוק מדי ממרכז העיר וקרוב מספיק לחוף הים. גם הדירה עצמה מרווחת מאוד, עם מטבח ושני חדרי שינה.

בדירה שני חדרי שינה, באחד מהם חדר רחצה צמוד. יש לו גם סלון גדול שיכול לשמש גם כחדר שינה במידת הצורך. המטבח מאובזר במלואו עם כל המכשירים שתצטרכו כדי לבשל את הכלים האהובים עליכם. https://tessa-murphy.com/regions/Discreet-apartments-in-Rehovot.php