דירה דיסקרטית. תחליף לא יקר למלון

דירה דיסקרטית. תחליף לא יקר למלון

דירה דיסקרטית היא סוג של דירה בעלת כניסה פרטית ומעניקה פרטיות לדיירים.

דירה דיסקרטית היא בדרך כלל סוג של נכס יוקרתי המעניק אנונימיות לשוכר. סוגים אלה של דירות משמשים לעתים קרובות על ידי ידוענים, אנשי מקצוע בעלי פרופיל גבוה ובעלי חששות לפרטיות. דירה דיסקרטית

דירה דיסקרטית היא מקום שאפשר לגור בו מבלי שישימו לב אליו. לרוב מדובר בחלל קטן ומסוגל שאנשים שוכרים לפרקי זמן קצרים.

המונח "דירה דיסקרטית" שימש לראשונה בסוף המאה ה-19 כדי לתאר דירות קטנות בשכונות העוני של לונדון, פריז וניו יורק, שנשכרו על ידי אנשים עניים שלא יכלו להרשות לעצמם לגור במקומות אחרים.

דירות דיסקרטיות ידועות גם כ"מחבואים", "דירות סודיות" או "מגורים יצירתיים".

הם נמצאים לרוב בערים גדולות שבהן יש שפע של בניינים רבי קומות עם יחידות מגורים בכל קומה ושטח חיצוני קטן.

הדירה הדיסקרטית היא סוג של דירה המיועדת לאנשים המחפשים לשמור על מיקומם פרטי. דירות אלו מושכרות לרוב על ידי אנשים שעובדים בתעשיית הקולנוע, או על ידי זוגות שרוצים לשמור על מערכת היחסים שלהם פרטית. דירות אלו ניתן למצוא בערים מרכזיות רבות ברחבי העולם, ולעיתים קרובות הן ממוקמות בבניין שהוסב למתחם דירות.

המילה "דיסקרטית" פירושה להיות בלתי מורגש או לא קל לראות. זהו שם תואר שמתאר דירה שהיא המקום המושלם למי שצריך לשמור בסוד את סידורי המגורים שלו.

דירה דיסקרטית עשויה להיות מקום בו ניתן לחיות במידה מסוימת של אנונימיות או פרטיות, וייתכן שהיא מיקום נסתר.

דירה דיסקרטית היא מקום שבו אפשר לקחת הפסקה מעיני הציבור. הוא משמש לעתים קרובות על ידי ידוענים, פוליטיקאים ואנשים אחרים שצריכים להתרחק מאור הזרקורים למען ביטחונם.

ישנן דרכים רבות ליצירת דירה דיסקרטית. אפשר לרכוש דירה יוקרתית באזור שבו הם לא מתכננים לחיות לטווח ארוך ולהשתמש בה כמקום לינה כשהם בעיר. אפשר גם להשכיר קומה שלמה של בניין משרדים ולהשתמש בו אך ורק לצורכי עבודה או לגור שם במשרה מלאה עם המשפחה.

היא נכס למגורים המציע פרטיות ואנונימיות. הם מושכרים בדרך כלל על ידי אנשים שרוצים להיות מסוגלים לבוא וללכת מבלי שישימו לב אליהם. דירות דיסקרטיות משמשות לרוב אנשים שיש להם ילדים מנישואים קודמים, אנשי עסקים בדרכים או ידוענים שרוצים להימנע מהפפראצי.

דירות דיסקרטיות ממוקמות לרוב ביישובים סגורים עם מאבטחים 24 שעות ביממה. אסור למותג את הבניינים עצמם בשום שילוט שיזהה אותם כדירות דיסקרטיות. על מנת לשמור על אנונימיות, דיירים ישתמשו לעתים בשמות בדויים בעת התמודדות עם הצוות וחברת הניהול.