דירה דיסקרטית בנס ציונה. החלק הצפוני של העיר

דירה דיסקרטית בנס ציונה. החלק הצפוני של העיר

דירות דיסקרטיות בנס ציונה הן אופציה מצוינת למי שרוצה לקבל מרחב פרטי לעצמו. https://tessa-murphy.com/regions/Discreet-apartments-in-Nes-Ziona.php

הדירות מתוכננות להיות דיסקרטיות ככל האפשר, ללא אזכור של הבעלים מבחוץ. הדרך היחידה שמישהו יידע שזו דירה היא אם הוא יודע את הקוד ויש לו גישה לכניסה.

נס ציונה היא עיר במחוז תל אביב בישראל. הוא ממוקם מזרחית לתל אביב, ליד נחל הירקון.

העיר היא ביתם של יהודים וערבים רבים.

אוכלוסיית נס ציונה מנתה 26,000 נפש נכון לדצמבר 2012.

נס ציונה היא ישוב קטן בישראל, השוכן במישור השרון. הוא מפורסם בזכות הבסיס הצבאי שלו, שהוא ביתו של חיל האוויר הישראלי ומכיל את המספר הגדול ביותר של מטוסי F-16 מחוץ לאמריקה. העיירה ידועה גם בכרמים שלה, המייצרים כמה מהיינות המשובחים של ישראל.

הדירה מרוהטת בחדר שינה, סלון ומטבח. יש לו מרפסת פרטית המשקיפה על הגנים והכרמים ההיסטוריים של נס ציונה.

באמצע העיירה הקטנה הזו, בפאתי תל אביב, ישנה דירה דיסקרטית. הבניין אינו במיקום מרכזי ואין בו שלט. ניתן לזהות אותו רק לפי המספר שלו: 5/6.

דירה זו מיועדת למי שמחפש מפלט מחיי הבית ולמי שצריך להישאר אנונימי. מבחוץ הוא נראה כמו כל בניין דירות אחר, אבל בתוכו יש את כל הנוחיות של סוויטת מלון - למעט יוצא מן הכלל אחד: אף אחד לא יכול למצוא אותך כאן.

הדירה ממוקמת בלב נס ציונה, עיר יוקרתית, בטוחה ונקייה עם תשתית טובה. הוא עוצב בקפידה ותשומת לב לפרטים כדי להבטיח שהוא מספק את כל הנוחות של הבית.

הדירה בקומה השנייה של בניין עם מעלית, כוללת שני חדרי שינה, סלון, מטבח וחדר רחצה. מקום חניה לרכב אחד זמין בחניון הבניין.

נס ציונה היא יישוב השוכן במחוז המרכז בישראל, במישור השרון. האוכלוסייה מונה כ-10,000 איש. הוא הוקם בשנת 1883 על ידי מהגרים יהודים מרוסיה ופולין. העיירה נקראה על שם הכפר המקראי נזיב, המוזכר ביהושע טז:10.

לעיר אזור תעשייה גדול עם מפעלים ומחסנים רבים. יש גם הרבה עסקים קטנים וחנויות לתושבים המקומיים כדי לקנות את הצרכים היומיומיים שלהם.