דירה דיסקרטית באשקלון. מה שאתה צריך לדעת

דירה דיסקרטית באשקלון. מה שאתה צריך לדעת

אשקלון היא עיר במחוז הדרום בישראל המונה כ-110,000 תושבים. היא ממוקמת על חוף הים התיכון בסמוך לגבול המדינה עם עזה ויש לה היסטוריה ארוכה כעיר ישראלית מרכזית.

האזכור הראשון של אשקלון ניתן למצוא בטקסטים מצריים משנת 1500 לפני הספירה. בטקסטים אלו היא מוזכרת כעיר חוף חשובה שנכבשה על ידי תחותמס השלישי. העיר נשלטה מאוחר יותר על ידי האימפריה האשורית, הפרסים, היוונים, הרומאים והביזנטים לפני שנכבשה על ידי ערבים בשנת 638 לספירה. It became part of Ottoman-ruled Palestine until 1948 when it was captured by Israel during the Arab-Israeli War.

ממשלת ישראל הקימה את אשקלון כאחת מעיירות הפיתוח הראשונות ב-1953 שיישבו מחדש פליטים יהודים מצפון אפריקה וממדינות המזרח התיכון שהגיעו בעקבות הקמת ישראל בשנים 1948-49. שמה המקורי של העיירה היה שדה דב (עברית

יש לי דירה נחמדה ודיסקרטית באשקלון. הוא ממוקם ליד הנמל וקרוב לחוף הים. אני משכיר אותו לשהייה לטווח קצר בלבד, אז אנא צור איתי קשר אם אתה מעוניין להישאר שם.

דירה דיסקרטית באשקלון היא חלל מגורים לאנשים שצריכים לשהות בעיר לזמן קצר ולא רוצים להיראות מתושבי המקום.

אשקלון ממוקמת בסמוך לתל אביב ומהווה בית לחברות רבות הדורשות שטחי משרדים. חברות אלו מחפשות אפשרויות מגורים המאפשרות לעובדיהן לגור בקרבת מקום מבלי להיראות. https://tessa-murphy.com/regions/Discreet-apartments-in-Ashkelon.php

דירה זו לא מתאימה למשפחה עם ילדים, אבל היא מושלמת לזוג.

דירה זו לא מתאימה למשפחה עם ילדים, אבל היא מושלמת לזוג. בדירה חדר שינה אחד ושני חדרי רחצה, אחד מהם עם אמבטיה. הוא ממוקם בקומה הראשונה של הבניין ומציע שפע של פרטיות לדייריו.

דירה דיסקרטית באשקלון היא הדרך המושלמת לקבל מרחב פרטי לעצמכם.

דירה דיסקרטית באשקלון היא דרך מצוינת לקבל חלל פרטי משלכם מבלי להתמודד עם הטרחה של השכרת בית שלם. ניתן לשכור

לתקופה קצרה יותר, כך שאם אתם יוצאים לחופשה או סתם צריכים קצת זמן מחוץ לבית, תוכלו לשכור דירה לכמה ימים ואז להחזיר אותה כשתסיימו.

אשקלון היא עיר במחוז הדרום בישראל לחוף הים התיכון. הוא ידוע בחופים ובפארקים שלו, כולל הגן הלאומי גן שורק. באשקלון מתגוררים כ-138,000 תושבים.

אשקלון היא מקום נהדר לחיות בו עם החופים והפארקים היפים שלה. ישנן דירות דיסקרטיות רבות הממוקמות באשקלון המושלמות למגורים בסביבה המעניקה פרטיות ובטיחות.