איך מגיעים לסטודיו לריקוד מרגרה

איך מגיעים לסטודיו לריקוד מרגרה

יש אנשים שמבלבלים את הסטודיו של מרגרה עם מועדון ריקודים. כדי להגיע, הם הולכים לרחוב שיש בו קונדיטוריה La Fine Creme ופונים ימינה בקצה הרחוב.

כדאי לזכור גם שהאולפן של מרגרה לא קרוב כמו שזה נשמע ממה שאמרנו. אתה צריך ללכת בערך 20 דקות כדי להגיע לשם!

להלן השלבים שאנו ממליצים אם אתה רוצה להגיע בזמן:

- לך לרחוב X https://israelnightclub.com/apartments/דירות-דיסקרטיות-באילת/

- פנה ימינה בסוף הרחוב הזה

- הליכה של כ-20 דקות (ופנה לתחבורה ציבורית אם זה אפשרי)

----------תוכן סוף המדור-------

זה קל, ברגע שאנשים מגלים איפה המקום של מרגרה!

ישנן מספר דרכים להגיע לסטודיו לריקוד מרגרה. אתה יכול לקחת אוטובוס מהכיכר המרכזית או שאתה יכול גם לקחת מונית מרחוב קיימברידג'. הערה: אתה צריך לוודא שאתה יוצא מוקדם כדי שתוכל ליהנות מהזמן שלך בסטודיו בשביל מה שהוא שווה.

שם

אם אתם קוראים את המאמר הזה וברצונכם לדעת איך למצוא את הסטודיו לריקוד מרגרה, הישארו מעודכנים! תשובה פשוטה היא לקבל הנחיות ממפות גוגל.

הסטודיו לריקוד מרגרה ממוקם ברחוב ארול 18, ברבדוס.

כדי להגיע לשם מקתדרלת ברידג'טאון, זה 2 דקות הליכה. אם אתה תופס אוטובוס או מונית, זה 20 דקות למרכז העיר ו-10 דקות לחוף.

הסטודיו נמצא 3 רחובות צפונית לתחנת הדלק Turning Point ויש לו מרפסת הנגישה מרחוב ארול וניתן לראות אותה ב-google maps בקלות כשהכתובת חרוטה בפסי פליז מסביב לפתח הקשת של הבניין.

כשמרגרה אמרה למריאנה שבנה של מרגרה עשוי לקחת את השיעורים שלה בעתיד, מריאנה התחברה מיד לגוגל מפות ובחרה נקודה ליד ביתה כנקודת ציון שקל לזכור שתמיד תביא אותה לסטודיו של מרגרה.

לא רשומה כתובת ספציפית לסטודיו לריקוד מרגרה באתר האינטרנט שלהם. אבל יש כיוונים שמובילים את הנוסע לרחוב דבלין.

כדי לגלות היכן ממוקם סטודיו לריקוד מרגרה, אנו זקוקים למפה עם שני סמנים. את המפה ניתן להפיק על ידי שאלת גוגל כיצד להגיע לסטודיו לריקוד מרגרה. כדי לקבל מסלול מפורט יותר, השתמש ב-ctrl+לחיצת עכבר שמאלית וגרור בגוגל מפות כדי להעתיק מסלול מסמן אחד במפה לסמן אחר ולאחר מכן הדבק אותו במפות Google על ידי לחיצה על cmd+.