דירה דיסקרטית בקריות. השכרה לטווח קצר

דירה דיסקרטית בקריות. השכרה לטווח קצר

הדירה ממוקמת בלב קריית. הוא במיקום מעולה, קרוב לכל השירותים ולתחבורה ציבורית. הדירה מציעה מידה רבה של פרטיות שכן היא אינה בקומת הקרקע ויש לה כניסה נפרדת.

העיר קרית היא עיירה קטנה בצפון ישראל, במרחק דקות ספורות מהגבול עם לבנון. זהו מקום שקט וידידותי עם שפע של טבע ומרחבים ירוקים.

דירה דיסקרטית להשכרה בקרית, צפון ישראל

דירה זו ממוקמת בקרית, ישראל. זוהי דירה עם חדר שינה אחד עם סלון ומטבח. לבניין גינה וחניה.

ניתן לשכור דירה זו ב-5,000 ש"ח לחודש.

קרית היא עיר באזור השרון בישראל והיא העיר השנייה בגודלה במדינה. יש בה כ-200,000 תושבים. קריית ידועה במגזר ההייטק שלה, המעסיק למעלה מ-30% מאוכלוסיית העובדים בקרית.

הדירה הדיסקרטית אותה אנו מחפשים צריכה להיות במרכז קרית, כך שיהיה קל להגיע לעבודה בזמן.

דירה זו היא בחירה מושלמת למי שרוצה להישאר במרכז העיר, אבל לא רוצה להיראות.

הדירה ממוקמת במרכז קרית. זוהי דירת 2 חדרי שינה עם סלון ומטבח. הדירה קרובה לכל השירותים הכוללים חנויות, מסעדות, בתי קפה ותחבורה ציבורית.

חלק זה של המאמר יספק מידע כיצד אנשים יכולים למצוא דירות דיסקרטיות בקרית.

הדירה הדיסקרטית בקרית היא בית מודרני, יוקרתי הבנוי בטכנולוגיה ובעיצוב העדכניים ביותר. בדירה שני חדרי שינה, שני חדרי רחצה וסלון מרווח.

אנו גאים להציע דירה דיסקרטית זו בקרית המושלמת לזוגות או יחידים המחפשים מקום מגורים פרטי.

דירה היא סוג של מרחב מגורים התופס חלק מבניין, בדרך כלל במפלס אחד. ישנם שלושה סוגים עיקריים של דירות: סטודיו, רווק ושני חדרי שינה.

בדירות סטודיו יש מספיק מקום לאדם אחד בלבד להתגורר בחלל ולעיתים חסרות את השירותים שמציעים סוגים אחרים. דירות רווקים מעט יותר מרווחות אך עדיין אין בהן מספיק מקום למשפחה לגור שם בנוחות. דירות שני חדרי שינה הן הסוג הפופולרי ביותר מכיוון שהן מציעות מספיק מקום לשני אנשים לחיות בנוחות ויש להם את כל השירותים שסוגים אחרים מציעים.

קרית היא ישוב במחוז חיפה בישראל. היא הוקמה ב-1946 כעיירת פיתוח וכיום מתגוררים בה כ-50,000 איש. https://tessa-murphy.com/regions/Discreet-apartments-in-Kiryat.php

מדובר בדירה להשכרה בקריית המהווה מיקום דיסקרטי למגורים בדירה שני חדרי שינה וחדר רחצה אחד עם כל האביזרים הנדרשים.